Botník WILLOW se sezením a policemi dub artisan

Související produkty
Detailní popis produktu
Botník jednodveřový se sedákem je vyroben z desky LTD v barvě dub artisan. V pravé části jsou police na boty. Úchyty jsou plastové. Možnost dokoupení dalších segmentů. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Botníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 24 kg |
| Šířka: | 105 cm |
| Výška: | 54 cm |
| Hloubka: | 34 cm |
| Barva: | přírodní |
| Dekor: | dub artisan |
| Materiál: | lamino |
| Typ botníku: | otevřený (regálový) |
| Kapacita obuvi (páry): | 7–12 |
| Se sezením: | ano |
| Skupina: | 0 |
| Místnost: | předsíň |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

