Šatní skříň SANTOS 4D2S dub sonoma/bílá

Související produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň čtyřdveřová se dvěma zásuvkami je vyrobena z LTD desky odolné vůči poškrábání, korpus je v barvě dub sonoma a čela dvířek a zásuvek jsou v barvě bílá strukturální. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ložnice |
|---|---|
| Hmotnost: | 141 kg |
| Šířka: | 160 cm |
| Výška: | 205 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Barva: | bílá, přírodní |
| Dekor: | dub sonoma |
| Počet dveří: | 4 |
| Se zásuvkami: | ano |
| Se zrcadlem: | ne |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | kombinovaná |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 1 |
| Místnost: | ložnice |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

