Předsíňová stěna ARBORETO dub artisan/champagne

Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní předsíňová stěna je vyrobena z kvalitní laminátové desky v barevné kombinaci dub artisan/champagne. Součástí stěny je botník se zásuvkou, věšáková stěna s policí a šatní tyčí, která je připevněna k zrcadlu. Polštářek není součástí botníku, nelze doobjednat. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předsíňové stěny a sestavy |
|---|---|
| Hmotnost: | 39.2 kg |
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 196 cm |
| Hloubka: | 38,3 cm |
| Barva: | přírodní, béžová |
| Dekor: | dub artisan |
| ? Typ: | předsíňová stěna |
| Zrcadlo: | ano |
| Se sezením: | ano |
| Šatní skříň: | ne |
| Skupina: | 1 |
| Materiál: | lamino |
| Místnost: | předsíň |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

