Levá rohová šatní skříň NATURAL N14L dub ribbeck

Související produkty
Detailní popis produktu
Rohová šatní skříň dvoudveřová. Jedná se o stylovou kolekci nábytku moderního stylu, který je vhodný do obývacího pokoje a ložnice. Barevné provedení dub ribbeck. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina 16 mm, některé desky jsou zesíleny na 48 mm, vše ohraničené ABS páskou. Dvířka mají systém tichého dovírání. Dodáváme v demontovaném stavu. Opačné provedení skříně není možné.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové šatní skříně |
|---|---|
| Hmotnost: | 109 kg |
| Šířka: | 87/109 cm |
| Výška: | 200,5 cm |
| Hloubka: | 53,5/40,5 cm |
| Barva: | přírodní |
| Dekor: | dub ribbeck |
| Kolekce: | NATURAL |
| Počet dveří: | 2 |
| Se zásuvkami: | ne |
| Se zrcadlem: | ne |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | rohová |
| Úzké do předsíně: | ano |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 0 |
| Místnost: | ložnice |
| Materiál: | lamino |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

