Šatní skříň Provence 352 bílá

Související produkty
Detailní popis produktu
Romantická kolekce Provence dánského výrobce přináší jednoduchost a útulnost do každého prostoru vašeho bytu či domu. Nábytek je zhotoven z kvalitního, snadno udržovatelného lamina. Díky rozmanitosti nabízených prvků této série si můžete podle svých představ sestavit obývací pokoj, jídelnu, ložnici, kancelář, předsíň ale i dětský nebo studentský pokoj.
Zboží je dodáváno v demontu, součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Skandinávská společnost Tvilum navrhuje a vyrábí kvalitní, cenově dostupný a funkční nábytek do domácností po celém světě. Při výrobě klade velký důraz na ochranu životního prostředí. Kromě jiného usiluje o snížení emisí CO2, spotřeby energie a podporuje udržitelnost. Ve svých výrobcích používá recyklované materiály a FSC certifikované dřevo. Výběrem produktů společnosti Tvilum přispíváte k udržitelné budoucnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PROVENCE bílá |
|---|---|
| Hmotnost: | 85 kg |
| Šířka: | 96,2 cm |
| Výška: | 200,6 cm |
| Hloubka: | 60,5 cm |
| Barva: | bílá |
| Kolekce: | Provence |
| Počet dveří: | 2 |
| Se zásuvkami: | ne |
| Se zrcadlem: | ne |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | klasická |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Materiál: | lamino |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

