Šatní skříň 2D POLONA 01

Související produkty
Detailní popis produktu
Dvoudveřová šatní skříň. Tento elegantní nábytek dodá romantickou atmosféru pokojíčku malé princezny i větší slečny. Skříň je vyrobena z desky LTD v barvě bílé s doplňkovou barvou růžovou. Uvnitř skříně je šatní tyč. Ve spodní části je prostorná zásuvka. Úchyty jsou plastové v růžové barvě. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně do 100 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 60 kg |
| Šířka: | 85 cm |
| Výška: | 196 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Barva: | bílá |
| Kolekce: | POLONA |
| Počet dveří: | 2 |
| Se zásuvkami: | ano |
| Se zrcadlem: | ne |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | kombinovaná |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | šatní tyč |
| Místnost: | dětský pokoj |
| Skupina: | 0 |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

