Šatní skříň BELICE 2D2S dub sonoma

Související produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň dvoudveřová se zásuvkami ze sektorového nábytku v moderním provedení, je vyrobena z kvalitní LTD desky v barvě dub sonoma. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně do 100 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 78 kg |
| Šířka: | 91 cm |
| Výška: | 208 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Barva: | přírodní |
| Dekor: | dub sonoma |
| Počet dveří: | 2 |
| Se zásuvkami: | ano |
| Se zrcadlem: | ne |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | kombinovaná |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | šatní tyč |
| Skupina: | 1 |
| Místnost: | dětský pokoj, ložnice |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

