Šatní skříň FLAMY 02 2D dub nash/šedá/bílá

Související produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň dvoudveřová v moderním stylu. Korpus je vyroben z desky LTD v barvě dub nash, dvířka jsou vyrobeny z desky LTD v kombinaci barev šedá/bílá. Uvnitř skříně je šatní tyč a police. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně do 100 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 81 kg |
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 191 cm |
| Hloubka: | 51 cm |
| Barva: | bílá, šedá |
| Dekor: | dub |
| Kolekce: | FLAMY |
| Počet dveří: | 2 |
| Se zásuvkami: | ne |
| Se zrcadlem: | ne |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | klasická |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Místnost: | dětský pokoj, ložnice |
| Skupina: | 0 |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

