Šatní skříň TARIA 3D dub wotan/antracit

Související produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň třídveřová, korpus je vyroben z LTD desky odolné vůči poškrábání v barvě antracit, dveře jsou vyrobeny z desky MDF v barvě dub wotan. V levé části skříně je šatní tyč a dvě police, pravá část skříně je vybavena pěti policemi. Úchyty a nožky jsou v barvě antracit. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 101-149 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 120 kg |
| Šířka: | 120 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Barva: | antracit, přírodní |
| Dekor: | dub |
| Počet dveří: | 3 |
| Se zásuvkami: | ne |
| Se zrcadlem: | ne |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | klasická |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 1 |
| Místnost: | ložnice |
| Materiál: | lamino, MDF |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

