Šatní skříň FRANKO 4D bílý mat

Související produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň čtyřdveřová se zrcadlem z ložnicové řady. Detailně a esteticky zpracováno v bílé moderní barvě. Oblé tvary a ozdobné ornamenty dodávají jedinečnost a originalitu v naší nabídce. Přední část této rustikální skříně je vyrobena z kvalitní MDF desky. Korpus je vyroben z LTD desky. Díky šatní tyči a deseti odkládacím policím má tato skříň dostatek úložného prostoru. Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do ložnice dle vlastních představ. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 150-199 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 167 kg |
| Šířka: | 180 cm |
| Výška: | 215,8 cm |
| Hloubka: | 55,6 cm |
| Barva: | bílá |
| Počet dveří: | 4 |
| Se zásuvkami: | ne |
| Se zrcadlem: | ano |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | klasická |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 1 |
| Místnost: | ložnice, předsíň |
| Materiál: | MDF, kov |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

