Rohová šatní skříň LEVANTO 180 × 120 cm dub kraft zlatý se zrcadlem

Související produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň rohová s posuvnými dveřmi v moderním provedení. Nezvyklá výška 220 cm Vám nabídne větší úložný prostor. Korpus je z kvalitní LTD desky v barvě dub kraft zlatý. Skříň má kování a lišty stříbrné barvy, dveře jsou osazeny zrcadly. Uspořádání polic viz. obrázek. Boční regál není v ceně, možnost dokoupení jako i praktické zásuvky do vnitřního prostoru skříně (modrá barva na perokresbě naznačuje, kam lze zásuvky umístit), obojí naleznete v naší nabídce. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 150-199 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 206 kg |
| Šířka: | 180 cm |
| Výška: | 220 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Barva: | přírodní |
| Dekor: | dub kraft zlatý |
| Počet dveří: | 4 |
| Se zásuvkami: | ne |
| Se zrcadlem: | ano |
| Typ otevírání: | posuvné |
| Typ skříně: | rohová |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 1 |
| Místnost: | dětský pokoj, kancelář, ložnice, předsíň |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

