Šatní skříň SOMAS 01 3D2S bílá/ořech natural

Související produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň třídveřová v jemném přírodním stylu. Korpus je vyroben z desky LTD v barvě bílá, dvířka, čela zásuvek a police jsou vyrobeny z desky LTD v barvě ořech natural. Uvnitř skříně je šatní tyč a police, ve spodní části jsou dvě zásuvky. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 150-199 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 138 kg |
| Šířka: | 150 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Barva: | bílá, hnědá |
| Dekor: | ořech |
| Kolekce: | SOMAS |
| Počet dveří: | 3 |
| Se zásuvkami: | ano |
| Se zrcadlem: | ne |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | kombinovaná |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Místnost: | dětský pokoj, ložnice |
| Skupina: | 0 |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

