Šatní skříň Real 659 kašmír

Detailní popis produktu
Užijte si svěží a moderní vzhled série Real, která zdůrazňuje čisté linie a současnou eleganci. Sortiment obsahuje širokou škálu nábytku pro kteroukoliv místnost ve vaší domácnosti. Každý kus je promyšleně vytvořen tak, aby hladce zapadl do vašeho stávajícího interiéru. K dispozici jsou dvě varianty úchytek: stylová kůže a konzervativní kovová úchytka pro osobitý styl v každém pokoji.
Zboží je dodáváno v demontu. Součástí balení je montážní návod včetně všech potřebných spojovacích prvků. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Skandinávská společnost Tvilum navrhuje a vyrábí kvalitní, cenově dostupný a funkční nábytek do domácností po celém světě. Při výrobě klade velký důraz na ochranu životního prostředí. Kromě jiného usiluje o snížení emisí CO2, spotřeby energie a podporuje udržitelnost. Ve svých výrobcích používá recyklované materiály a FSC certifikované dřevo. Výběrem produktů společnosti Tvilum přispíváte k udržitelné budoucnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříně |
|---|---|
| Hmotnost: | 118 kg |
| EAN: | 5713035101608 |
| Šířka: | 150 cm |
| Výška: | 199 cm |
| Hloubka: | 58,4 cm |
| Barva: | béžová |
| Kolekce: | Real |
| Počet dveří: | 3 |
| Se zásuvkami: | ano |
| Se zrcadlem: | ano |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | kombinovaná |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Materiál: | lamino |
| Úchytky: | kůže/kov |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

