Šatní skříň LIBERATA 2 250 dub sonoma

Související produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň s třemi posuvnými dveřmi v moderním provedení. Krajní části jsou policové, uprostřed je šatní tyč a 2 zásuvky. Korpus a dveře jsou z kvalitního LTD v barvě dub sonoma. Uprostřed je kouřové zrcadlo. Uspořádání polic viz. perokresba. Pojezdové lišty jsou hliníkové. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 250-299 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 235 kg |
| Šířka: | 250 cm |
| Výška: | 215 cm |
| Hloubka: | 61 cm |
| Barva: | přírodní |
| Dekor: | dub sonoma |
| Počet dveří: | 3 |
| Se zásuvkami: | ne |
| Se zrcadlem: | ano |
| Typ otevírání: | posuvné |
| Typ skříně: | klasická |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 0 |
| Místnost: | ložnice |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

