Šatní skříň KYOTO 300 × 220 cm wenge se zrcadlem

Související produkty
Detailní popis produktu
Velká šatní skříň s posuvnými dveřmi nabízí díky své velikosti více úložného prostoru, hodí se do každé ložnice či šatny. Posuvné dveře skvěle šetří místo v prostoru a díky zrcadlům na dveřích bude Vaše ložnice opticky zvětšena a projasněna. Korpus je z kvalitní LTD desky v barvě wenge, posuvné dveře jsou osazeny zrcadly a sklem v barvě šedá a bílá. Nezvyklá výška 220 cm nabídne opravdu dostatek prostoru. Vnitřní rozložení nabízí police a šatní tyč viz. obrázek. Dodáváme v demontovaném stavu. Možnost dokoupení praktických zásuvek do vnitřního prostoru skříně (modrá barva na perokresbě naznačuje, kam lze zásuvky umístit), naleznete v naší nabídce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 300 cm a více |
|---|---|
| Hmotnost: | 260 kg |
| Šířka: | 300 cm |
| Výška: | 220 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Barva: | hnědá |
| Dekor: | wenge |
| Počet dveří: | 4 |
| Se zásuvkami: | ne |
| Se zrcadlem: | ano |
| Typ otevírání: | posuvné |
| Typ skříně: | klasická |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 1 |
| Místnost: | dětský pokoj, kancelář, ložnice, předsíň |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

