Botník se zásuvkou WILLOW dub artisan

Související produkty
šířka: 105 cm | výška: 54 cm | hloubka: 34 cm Botník jednodveřový se sedákem je vyroben z desky LTD v barvě dub artisan. V pravé části jsou police na boty. Úchyty jsou plastové....
šířka: 70 cm | výška: 145 cm | hloubka: 3 cm Čalouněná věšáková stěna je vyrobena z desky LTD potažena látkou v barvě černá. Možnost dokoupení dalších segmentů. Dodáváme v...
šířka: 35 cm | výška: 145 cm | hloubka: 2 cm Věšáková stěna je vyrobena z desky LTD v barvě dub artisan. Možnost dokoupení dalších segmentů. Dodáváme v demontovaném stavu.
šířka: 50 cm | výška: 65 cm | hloubka: 2 cm Zrcadlo je vyrobeno z desky LTD v barvě dub artisan. Možnost dokoupení dalších segmentů. Dodáváme v demontovaném stavu.
šířka: 55 cm | výška: 200 cm | hloubka: 34 cm Šatní skříň jednodveřová je vyrobena z desky LTD v barvě dub artisan. Dvířka je možné namontovat na pravou nebo levou stranu....
Předsíňová sestava je vyrobena z desky LTD v barvě dub artisan. Sestava se skládá z těchto položek (Š x V x H cm) - botník (70 x 54 x 34 cm), věšáková stěna v barvě černá (70 x...
šířka: 120 cm | výška: 94 cm | hloubka: 34 cm Nízká komoda třídveřová se dvěma zásuvkami je vyrobena z desky LTD v barvě dub artisan. Může sloužit také jako botník a zásuvky na...
šířka: 69 cm | výška: 145 cm | hloubka: 27 cm Věšáková stěna s policí je vyrobena z desky LTD v barvě dub artisan. Možnost dokoupení dalších segmentů. Dodáváme v demontovaném...
Detailní popis produktu
Botník dvoudveřový je vyroben z desky LTD v barvě dub artisan. V horní části je praktická zásuvka. Úchyty jsou plastové. Možnost dokoupení dalších segmentů. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Botníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 28 kg |
| Šířka: | 70 cm |
| Výška: | 94 cm |
| Hloubka: | 34 cm |
| Barva: | přírodní |
| Dekor: | dub artisan |
| Materiál: | lamino |
| Typ botníku: | s dvířky (skříňový) |
| Kapacita obuvi (páry): | 13–18 |
| Se sezením: | ne |
| Skupina: | 0 |
| Místnost: | předsíň |
šířka: 69,6 cm | výška: 48,8 cm | hloubka: 35 cm Botník s výklopnými dvířky a čalouněným sedákem. Korpus i dvířka jsou z kvalitní LTD v barvě dub sonoma. Dodáváme v demontovaném...
šířka: 83 cm | výška: 109 cm | hloubka: 32 cm O stylový design Vaší vstupní části se postará moderní botník Kombinace moderních barev jako dub Artisan v kombinaci s bílou...
šířka: 60 cm | výška: 45 cm | hloubka: 30 cm Botník v moderním provedení. Korpus z lamina je v barvě matná bílá, přední strana z MDF také v bílém matu. Lamino i MDF jsou odolné...
šířka: 80 cm | výška: 50 cm | hloubka: 30 cm Botník s třemi policemi nabízí praktické a pevné řešení pro uskladnění obuvi v domácnosti. Masivní rám z kaučukovníku je opatřen...
šířka: 128 cm | výška: 88 cm | hloubka: 31 cm Botník se dvěma výklopnými dvířky, vyrobený z desky LTD v barveném provedení dub sonoma. Výklopná dvířka jsou v barvě šedá....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

