Rohová šatní skříň ALEX bílá

Související produkty
Detailní popis produktu
Rohová šatní skříň ALEX v elegantním a praktickém provedení. Korpus i dvířka jsou z kvalitní LTD v bílé matné barvě. Uspořádání úložného prostoru skříně dle obrázku. Lamino je odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a nárazům, hraněné ABS páskou. Rozměry skříně jsou š/hl/v 106 x 106 x 193 cm, šířka dveří je 73 cm, hloubka boku 55 cm. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové šatní skříně |
|---|---|
| Hmotnost: | 91 kg |
| Šířka: | 106 cm |
| Výška: | 193 cm |
| Hloubka: | 106 cm |
| Barva: | bílá |
| Počet dveří: | 2 |
| Se zásuvkami: | ne |
| Se zrcadlem: | ne |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | rohová |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 0 |
| Místnost: | dětský pokoj, ložnice |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

