Rohová šatní skříň CORA 140 × 240 cm bílá se zrcadlem

Související produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň rohová s posuvnými dveřmi v moderním provedení. Nezvyklá výška 240 cm Vám nabídne větší úložný prostor. Korpus je z kvalitní LTD desky v barvě bílá. Skříň má kování a lišty stříbrné barvy, dveře jsou osazeny zrcadly. Uspořádání polic viz. obrázek. Vnitřní zásuvky nejsou v ceně, možnost dokoupení (modrá barva naznačuje, kam lze zásuvky umístit). Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové šatní skříně |
|---|---|
| Hmotnost: | 186 kg |
| Šířka: | 140 cm |
| Výška: | 240 cm |
| Hloubka: | 140 cm |
| Barva: | bílá |
| Počet dveří: | 2 |
| Se zásuvkami: | ne |
| Se zrcadlem: | ano |
| Typ otevírání: | posuvné |
| Typ skříně: | rohová |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 1 |
| Místnost: | ložnice |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

