Šatní skříň INDIANAPOLIS I-1 jasan tmavý

Související produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň má 2 dveře a 1 zásuvku. Uvnitř skříně je prostor se šatní tyčí. Systém je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu. Celá řada se vyznačuje elegancí a jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina s ABS hrany ( 0,5-0,8 mm ). Barevné provedení jasan tmavý. Možnost dokoupení 3 polic. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně do 100 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 78 kg |
| Šířka: | 96 cm |
| Výška: | 192 cm |
| Hloubka: | 58 cm |
| Barva: | hnědá |
| Dekor: | jasan |
| Kolekce: | INDIANAPOLIS |
| Počet dveří: | 2 |
| Se zásuvkami: | ano |
| Se zrcadlem: | ne |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | kombinovaná |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | šatní tyč |
| Skupina: | 0 |
| Místnost: | kancelář, ložnice, obývák |
| Materiál: | lamino |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

