Šatní skříň TADEÁŠ T-15 dub lefkas se zrcadlem

Související produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň se zrcadlem ze sektorové řady. Skříň má 3 dveře. Napravo se nacházeji 4 police, nalevo a uprostřed 1 police a volný prostor se šatní tyčí. Systém je exkluzivní kolekce navržena v duchu vintage. Celá řada se vyznačuje elegancí a jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru. Nábytek je vyroben z velmi kvalitní LTD o tloušťce 16 mm, horní deska zesílena na 32 mm, lišty na čele nábytku jsou MDF, hrany ABS. Tvrzené sklo ve vitrínách je jemně zdobené. Elegantní úchyty jsou z kovu. Barevné provedení dub lefkas. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 101-149 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 112 kg |
| Šířka: | 135 cm |
| Výška: | 190 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Barva: | hnědá |
| Dekor: | dub lefkas |
| Kolekce: | TADEÁŠ |
| Počet dveří: | 3 |
| Se zásuvkami: | ano |
| Se zrcadlem: | ano |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | kombinovaná |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 0 |
| Místnost: | dětský pokoj, kancelář, ložnice, obývák, předsíň |
| Materiál: | lamino, MDF |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

