Šatní skříň WOODY 140 × 220 cm dub satin

Související produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň s posuvnými dveřmi nabízí jednoduché a elegantní provedení. Skříň se díky svým rozměrům vejde i do malých prostorů. Korpus i dveře jsou z kvalitní LTD desky v barvě dub satin. Nezvyklá výška 220 cm nabídne opravdu dostatek prostoru. Skříň má aluminiové kování a lišty. Vnitřní rozložení nabízí police a šatní tyč viz. obrázek. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 101-149 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 130 kg |
| Šířka: | 140 cm |
| Výška: | 220 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Barva: | přírodní |
| Dekor: | dub |
| Počet dveří: | 2 |
| Se zásuvkami: | ne |
| Se zrcadlem: | ne |
| Typ otevírání: | posuvné |
| Typ skříně: | klasická |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 1 |
| Místnost: | dětský pokoj, kancelář, ložnice, předsíň |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

