Šatní skříň GRANUM 4D light artwood/industrial

Související produkty
Detailní popis produktu
Nábytek do ložnice představuje stylovou kolekci nábytku, která umožní komfortní vybavení ložnice. Vysoká funkčnost jednotlivých součástí a atraktivní design jsou zárukou zákazníkovy spokojenosti.
Jednotlivé prvky této kolekce se mohou pochlubit vysokou kvalitou provedení, precizním zpracováním av neposlední řadě moderním designem.
Šatní skříň 180 je vyrobena. Nabízí bohatý úložný prostor v podobě 10 polic a šatní tyče.
Celkové rozměry: 1800 x 2200 x 570 mm
Barevné provedení: light Artwood / industrial
Materiál: 16 mm LTD
Nábytek dodáváme v demontu s návodem k montáži.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 150-199 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 153 kg |
| Šířka: | 180 cm |
| Výška: | 220 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Barva: | šedá, přírodní |
| Počet dveří: | 4 |
| Se zásuvkami: | ne |
| Se zrcadlem: | ne |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | klasická |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 1 |
| Místnost: | jídelna, ložnice, obývák |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

