Šatní skříň VERONIKA 3D april/wenge se zrcadlem

Související produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň třídveřová s z ložnicové řady. Moderní provedení v kontrastních barvách dokonale doplní váš interiér. Šatní skříň je vyrobena z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci dub april/wenge. (Výrobce nezaručuje horizontální či vertikální provedení barvy dubu april). Skříň obsahuje uprostřed praktické zrcadlo. Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do ložnice nebo studentského pokoje dle vlastních představ. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 150-199 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 118 kg |
| Šířka: | 156 cm |
| Výška: | 203,8 cm |
| Hloubka: | 56,3 cm |
| Počet dveří: | 3 |
| Se zásuvkami: | ne |
| Se zrcadlem: | ano |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | klasická |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 1 |
| Místnost: | dětský pokoj, ložnice |
| Materiál: | lamino |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

