Šatní skříň ESTEVAN 4D bílá/light artwood

Související produkty
Detailní popis produktu
Nábytek do ložnice představuje stylovou kolekci nábytku, která umožní komfortní vybavení ložnice. Vysoká funkčnost jednotlivých součástí a atraktivní design jsou zárukou zákazníkovy spokojenosti.
Jednotlivé prvky této kolekce se mohou pochlubit vysokou kvalitou provedení, precizním zpracováním a v neposlední řadě moderním designem.
Šatní skříň je vyroben v elegantním moderním. Poskytuje dostatečný úložný prostor v podobě polic a dvou šatních tyčí.
Celkové rozměry: 1800 x 2200 x 570 mm
Barevné provedení: bílá matná / light artwood
Materiál: 16 mm LTD
Nábytek dodáváme v demontu s návodem k montáži.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 150-199 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 183 kg |
| Šířka: | 180 cm |
| Výška: | 220 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Barva: | přírodní |
| Počet dveří: | 4 |
| Se zásuvkami: | ne |
| Se zrcadlem: | ano |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | klasická |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 1 |
| Místnost: | ložnice |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

