Šatní skříň SKOURA 4D dub artisan/grafit

Související produkty
Detailní popis produktu
Nábytek do ložnice představuje stylovou kolekci nábytku, která umožní komfortní vybavení ložnice. Vysoká funkčnost jednotlivých součástí a atraktivní design jsou zárukou zákazníkovy spokojenosti.
Jednotlivé prvky této kolekce se mohou pochlubit vysokou kvalitou provedení, precizním zpracováním av neposlední řadě moderním designem.
Šatní skříň je vyrobena v elegantním moderním. Nabízí bohatý úložný prostor v podobě pěti polic, čtyř zásuvek a šatní tyče.
Celkové rozměry: 1890 x 2200 x 615 mm
Barevné provedení: dub Artisan / grafit
Materiál: 16 mm LTD
Nábytek dodáváme v demontu s návodem k montáži.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 150-199 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 216 kg |
| Šířka: | 189 cm |
| Výška: | 220 cm |
| Hloubka: | 61,5 cm |
| Barva: | antracit, přírodní |
| Dekor: | dub artisan |
| Počet dveří: | 4 |
| Se zásuvkami: | ano |
| Se zrcadlem: | ano |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | kombinovaná |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 1 |
| Místnost: | ložnice |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

