Šatní skříň LAVRAS dub sonoma

Související produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň s posuvnými dveřmi je vyrobena z LTD desky odolné vůči poškrábání v barvě dub sonoma. Dveře skříně jsou doplněny zrcadlem. Uvnitř skříně je v levé části šatní tyč a police, v pravé části jsou 4 police. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 150-199 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 132 kg |
| Šířka: | 160 cm |
| Výška: | 210 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Barva: | přírodní |
| Dekor: | dub sonoma |
| Počet dveří: | 2 |
| Se zásuvkami: | ne |
| Se zrcadlem: | ano |
| Typ otevírání: | posuvné |
| Typ skříně: | klasická |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 1 |
| Místnost: | ložnice |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

