Šatní skříň VERONIKA 3D dub sonoma/wenge se zrcadlem

Související produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň třídveřová s z ložnicové řady. Moderní provedení v kontrastních barvách dokonale doplní váš interiér. Šatní skříň je vyrobena z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci dub sonoma/wenge. Skříň obsahuje uprostřed praktické zrcadlo. Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do ložnice nebo studentského pokoje dle vlastních představ. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 150-199 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 118 kg |
| Šířka: | 156 cm |
| Výška: | 203,8 cm |
| Hloubka: | 56,3 cm |
| Barva: | hnědá |
| Dekor: | wenge |
| Počet dveří: | 3 |
| Se zásuvkami: | ne |
| Se zrcadlem: | ano |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | klasická |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 1 |
| Místnost: | předsíň |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

