Šatní skříň ESSEX 4D antracit/light artwood

Související produkty
Detailní popis produktu
Nábytek do ložnice představuje systémovou kolekci, která umožní komfortní vybavení ložnice. Vysoká funkčnost jednotlivých součástí a atraktivní design jsou zárukou zákazníkovy spokojenosti.
Jednotlivé součásti této kolekce se mohou pochlubit vysokou kvalitou provedení, precizním dokončením av neposlední řadě důrazem na každý detail. provedení a vyvážené dekorativní prvky. Nabízí úložný prostor v podobě šatní tyče, tří polic a dvou hlubokých zásuvek.
Celkové rozměry: 1700*1990*590 mm
Barevné provedení: dub light Artwood / antracit
Nábytek dodáváme v demontu s návodem k montáži.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 150-199 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 290 kg |
| Šířka: | 170 cm |
| Výška: | 199 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Barva: | antracit, přírodní |
| Počet dveří: | 4 |
| Se zásuvkami: | ano |
| Se zrcadlem: | ano |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | kombinovaná |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 1 |
| Místnost: | ložnice |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

