Šatní skříň INDIANAPOLIS I-18 jasan bílý

Související produkty
Detailní popis produktu
Kombinovaná šatní skříň ze sektorové řady. Skříň má 4 dveře a 2 zásuvky. V prostření části skříně je uvnitř skříně šatní tyč a nahoře jedna polička. Po bocích jsou skříně s šatní tyčí a poličkou nahoře i dole. Systém je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu. Celá řada se vyznačuje elegancí a jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina s ABS hrany ( 0,5-0,8 mm ). Barevné provedení jasan bílý. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 150-199 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 170 kg |
| Šířka: | 178 cm |
| Výška: | 214 cm |
| Hloubka: | 58 cm |
| Barva: | bílá |
| Dekor: | jasan |
| Kolekce: | INDIANAPOLIS |
| Počet dveří: | 4 |
| Se zásuvkami: | ano |
| Se zrcadlem: | ne |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | kombinovaná |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 0 |
| Místnost: | dětský pokoj, kancelář, ložnice, obývák |
| Materiál: | lamino |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář

