Šatní skříň SUNNY 200 × 220 cm dub sonoma/olše

Související produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň se zrcadlovými posuvnými dveřmi nabízí praktické a elegantní provedení a hodí se tak do každé ložnice nebo šatny. Systém posuvných dveří usnadní každodenní používání skříně. Korpus i dveře jsou vyrobeny z kvalitní LTD desky. Korpus je v barvě dub sonoma. Horní část dveří je v barvě dub sonoma, spodní část v barvě olše a uprostřed skříň zdobí praktická zrcadla. Nezvyklá výška 220 cm nabídne opravdu dostatek prostoru. Skříň má aluminiové kování a lišty. Vnitřní rozložení nabízí police a šatní tyč viz. obrázek. Dodáváme v demontovaném stavu. Možnost dokoupení praktického bočního regálu nebo zásuvek do vnitřního prostoru skříně (modrá barva na perokresbě naznačuje, kam lze zásuvky umístit), obojí naleznete v naší nabídce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 200-249 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 170 kg |
| Šířka: | 200 cm |
| Výška: | 220 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Barva: | přírodní |
| Dekor: | dub sonoma |
| Počet dveří: | 3 |
| Se zásuvkami: | ne |
| Se zrcadlem: | ne |
| Typ otevírání: | posuvné |
| Typ skříně: | klasická |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 0 |
| Místnost: | dětský pokoj, kancelář, ložnice, předsíň |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

