Šatní skříň Nova 200 dub sonoma

Související produkty
Detailní popis produktu
Skříň Nova s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm v dekoru dub sonoma. Na dveřích skříně je nalepené zrcadlo, které místnost opticky zvětší a prosvětlí. Díky svým rozměrům a uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Skříň nabízíme v rozměrech: 120 cm, 150 cm, 200 cm, 250 cm. Všechny dostupné rozměry nabízíme také v dekoru wenge. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 200-249 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 200 kg |
| Šířka: | 203 cm |
| Výška: | 216 cm |
| Hloubka: | 62 cm |
| Barva: | přírodní |
| Dekor: | dub sonoma |
| Počet dveří: | 2 |
| Se zásuvkami: | ne |
| Se zrcadlem: | ano |
| Typ otevírání: | posuvné |
| Typ skříně: | kombinovaná |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

