Šatní skříň MILANO 5D třešeň

Související produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň pětidvéřová se zrcadlem z ložnicové řady. Barevné provedení v odstínu třešeň jen potrhuje osobitost této řady. Oblé tvary a ozdobné ornamenty dodávají jedinečnost a originalitu v naší nabídce. Vyrobeno z kvalitní MDF desky. Tato skříň má dostatek úložného prostoru. Má dvě závěsné tyče a 12 odkládacích polic. Prostřední dveře s ornamentem jsou napevno, nelze s nimi hýbat. Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do ložnice dle vlastních představ. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 200-249 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 222 kg |
| Šířka: | 215 cm |
| Výška: | 226,5 cm |
| Hloubka: | 56 cm |
| Barva: | hnědá |
| Počet dveří: | 5 |
| Se zásuvkami: | ne |
| Se zrcadlem: | ano |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | klasická |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 1 |
| Místnost: | předsíň |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

