Šatní skříň TANGER 5D bílá/dakar

Související produkty
Detailní popis produktu
Nábytek do ložnice představuje stylovou kolekci nábytku, která umožní komfortní vybavení ložnice. Vysoká funkčnost jednotlivých součástí a atraktivní design jsou zárukou zákazníkovy spokojenosti.
Jednotlivé prvky této kolekce se mohou pochlubit vysokou kvalitou provedení, precizním zpracováním av neposlední řadě moderním designem.
Šatní skříň je vyrobena v elegantním moderně. Poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě dvou praktických zásuvek, 5 polic a 2 šatních tyčí.
Celkové rozměry: 2290 x 2057 x 544 mm
Barevné provedení: bílá matná / dakar
Materiál: 16 mm LTD
Nábytek dodáváme v demontu s návodem k montáži.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 200-249 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 174.5 kg |
| Šířka: | 229 cm |
| Výška: | 205,7 cm |
| Hloubka: | 54,4 cm |
| Barva: | bílá, hnědá |
| Počet dveří: | 5 |
| Se zásuvkami: | ano |
| Se zrcadlem: | ano |
| Typ otevírání: | otočné |
| Typ skříně: | kombinovaná |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 1 |
| Místnost: | ložnice |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

