Šatní skříň IDEA 01 dub shetland zrcadlo 250 cm

Související produkty
Detailní popis produktu
Šatní skříň s posuvnými dveřmi v moderním provedení. Korpus z kvalitního LTD je v barvě dub shetland. Dveře jsou osazeny zrcadlem. Uspořádání polic viz. menší obrázek. Hrany u skříně jsou ohraničeny ABS páskou a skříň má hliníkové pojezdy. Možnost dokoupení praktického kontejneru se zásuvkami. Dodáváme v demontovaném stavu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šatní skříně 250-299 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 211 kg |
| Šířka: | 250 cm |
| Výška: | 215 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Barva: | přírodní |
| Dekor: | dub |
| Počet dveří: | 3 |
| Se zásuvkami: | ne |
| Se zrcadlem: | ano |
| Typ otevírání: | posuvné |
| Typ skříně: | klasická |
| Úzké do předsíně: | ne |
| Vnitřní uspořádání: | police + šatní tyč |
| Skupina: | 0 |
| Místnost: | dětský pokoj, ložnice |
| Materiál: | lamino |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

