Dvoumístná pohovka, šedá, látka, AK-322 GREY2

Související produkty
Detailní popis produktu
Dvoumístná sedačka v šedé látce kombinuje pohodlí s moderním designem, který zvýrazňuje výrazné prošití na opěradle i sedáku. Pevné nohy z masivního kaučukovníku dodávají stabilitu a přírodní vzhled, který kontrastuje s elegantním textilním potahem. Sedák i opěradlo jsou vyplněny kvalitní pěnou, která zajišťuje komfortní posezení a dlouhou životnost. Široké opěrky a ergonomický tvar sedačky podporují pohodlný posed pro dvě osoby. Díky pevnému rámu a masivním nohám je sedačka navržena pro stabilitu a každodenní užívání v obývacím pokoji či kanceláři.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dvojsedáky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Skupina zboží: | Dvoumístná pohovka |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (cm): | 129 cm |
| Hloubka (cm): | 73 cm |
| Výška (cm): | 76 cm |
| Šířka sedu: | 92 cm |
| Hloubka sedu (cm): | 48 cm |
| Výška sedu (cm): | 43 cm |
| Hmotnost - netto (kg): | 15.53 kg |
| Hmotnost - brutto (kg): | 18.7 kg |
| Hmotnost (kg): | 18 kg |
| Rozměr nohy (cm): | pr.4,5/3,5 |
| Výška područek (cm): | 58 |
| Šířka područek (cm): | 10 cm |
| Materiál: | Látka |
| Materiál konstrukce: | Masiv |
| Materiál nohou: | Masiv |
| Materiál výplně: | PU pěna |
| Druh potahové látky: | Látka |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Demontované: | Ano |
| Barva nohou: | Přírodní |
| Styl: | Skandinávský |
| Gramáž potahu (g/m2): | 360 |
| Složení potahu: | 100% polyester |
| Nosnost (kg): | 200 kg |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Počet balení: | 1 ks |
| Karton1: | 128x69x57,5 |
| Počet míst k sezení: | 2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

